Тест до теми 15. Наддніпрянська Україна в другій половині XIX ст.

Шановні учні, перед вами тест який розроблено відповідно до Програми ЗНО з історії України у 2018 р.

Тест перевірить чи вмієте Ви:

Характеризувати основний зміст реформ 1860-1870-х рр., та особливості їх проведення на українських землях, зміни в соціальному складі населення в другій половині XIX ст., процеси модернізації; національний рух на українських землях у складі Російської імперії, національну політику Росії, основні погляди та напрями діяльності громадівців.

Визначати наслідки Кримської війни для України, наслідки реформ 1860-70-х рр., Валуєвського циркуляру та Емського указу.

Чи обізнані ви з наступними фактами: Події Кримської війни 1853-1856 рр. на українських землях. Реформи 1860-1870-х роках і процеси модернізації в Україні. Українські підприємці. Політика російського царизму щодо України. Розвиток громадівського руху. Журнал «Основа». Діяльність «Південно-Західного відділу Російського географічного товариства» (1873-1876 рр.). Братство тарасівців.

Чи знаєте ви значення таких понять та термінів: «Київська козаччина», «земства», «громадівський рух».

Чи пам’ятаєте ким були такі відомі персоналії, як Володимир Антонович, Михайло Драгоманов, Борис Грінченко, Павло Чубинський.

Цей тест є складовою частиною нашого повного курсу з історії України

За допомогою цього курсу Ви зможете швидко та ефективно самостійно підготуватись до ЗНО з Історії України за дуже короткий термін.

Наш курс розроблений відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України затвердженої Міністерством освіти та науки України.

Оплативши доступ Ви отримаєте:

 

b

Повний конспект з 31 теми

 

N

Інтерактивні тести до кожної теми з відповідями

 

}

Тести на повторення всіх ключових періодів

 

Унікальні тренажери ЗНО та ДПА

 

i

Довідник зі всіма необхідними датами, термінами, персоналіями та пам'ятками

 

t

Онлайн консультації репетитора

 

Share This