За допомогою цього курсу Ви зможете швидко та ефективно самостійно підготуватись до ЗНО з Історії України за дуже короткий термін.

Наш курс розроблений відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України затвердженої Міністерством освіти та науки України.

Оплативши доступ Ви отримаєте:

 

b

Повний конспект з 31 теми

 

N

Інтерактивні тести до кожної теми з відповідями

 

}

Тести на повторення всіх ключових періодів

 

Унікальні тренажери ЗНО та ДПА

 

Спецкурс "Історичні карти"

i

Довідник зі всіма необхідними датами, термінами, персоналіями та пам'ятками

 

t

Онлайн консультації репетитора

 

Онлайн консультації репетитора

Всі наші учні отримають доступ до закритого чату у Telegram, де зможуть отримати фахову консультацію від досвідченних репетиторів

Запорукою успіху нашого курсу є інтерактивні тести та тісна інтеграція з сервісом Memrise для кращого вивчення та повторення нової інформації.

R

Всі запитання з відповідями

 

b

Відповідність Програмі ЗНО з історії України 2019

 

Гарантований результат

 

База тестів

Репетитори завжди онлайн

Конспект до кожної теми

Автори курсу

Олеся Будко

  • Стаж роботи репетитором — 10 років
  • Закінчила Дніпровський національний університет з відзнакою
  • У 2009 році склала ЗНО з історії на 199 балів
  • Середній бал підготовлених учнів — 186 балів
  • Переможець всеукраїнських олімпіад з історії

Ярослав Ярошенко

  • Стаж роботи репетитором — 8 років
  • Закінчив Дніпровський національний університет з відзнакою
  • У 2009 році склав ЗНО з історії на 194,5 балів
  • Середній бал підготовлених учнів — 184 бала
  • Аспірант кафедри Історії України

ВІДГУКИ

Дуже чітко структурований матеріал, як то кажуть, без води. Все дуже лаконічно!
Результат ЗНО: 200

Владислав Прищепа

Дуже круті тематичні тести і он-лайн тренажери, завдяки яким я мала змогу повторити всю історію за короткий термін і дуже добре скласти ЗНО. Дуже сподобалась відповідність програмі, чіткість, лаконічність, зручність
Результат ЗНО: 197

Уляна Гнатишин

Конспекти перечитувала фактично в останні 3 дні до зно, і відразу вмикала тематичні тести. До цього я довгий час «стояла на місці» — скільки не вирішувала тестів та не перечитувала збірники, результати тестів типу зно виходили десь 170-180. Отож, конспекти і тести допомогли все зібрати в голові до купи саме перед тестом) У конспектах гарний виклад матеріалу. Тести зручні у використанні, їх справді дуже багато
Результат ЗНО: 194

Sofia Oh

Більше відуків

Очень удобно повторять и закреплять пройденный материал. Все супер ?.
Очень понравилась локаничность, информативное содержание, краткость, все четко по программе зно
Результат ЗНО: 192
Алёна Гупалова

Дуже корисні і цікаві тести!
Результат ЗНО: 191
Марина Корнійчук

Допомагає швидко повторити матеріал. Багато різноманітних тестів. Дуже зручно безпосередньо перед тестуванням. Хороші пам’ятки, всі необхідні дати, систематичні конспекти. Телеграм канал для зворотного зв’язку. Можливість продовження тестування з попереднього місця та шкала прогресу. Можливість скачувати конспекти. Чудовий додаток для асоціативного запам’ятовування.
Результат ЗНО: 191

Юрій Поліщук

Курс в Memrise – бомбическая штука, до него всегда были проблемы с заданиями на даты/портереты. Сейчас – ни одной ошибки. Тесты очень помогли успокоиться в последний день + пара вопросов из ваших тестов была в ЗНО, что тоже порадовало. Хорошая структура и стиль изложения, старание которое вы во все это вкладываете, это очень видно, спасибо вам большое.
Результат ЗНО: 190,5
Єлизавета Гіржева

Неймовірно зручна програма і корисний проект вцілому. Деякі питання дійсно трапились мені на екзамені. Дуже велика робота пророблена організаторами і її однозначно важко переоцінити.
Результат ЗНО: 190

Ангеліна Лисак

Дуже корисні конспекти, хоча перечитати я все не встигла… Найбільше допоміг додаток, завдяки йому я за 1 день я закріпила в пам’яті всі основні дати, також дуже зручно було вчити пам’чтки архітектури та персоналії)
Результат ЗНО: 188

Марія Морочинець

Тести — найкращий, як на мене, Ваш продукт) конспекти теж круті, але більше заслуга мого успіху- саме тести)
Результат ЗНО: 188

Дарія Курило

Усе лаконічно, гарно оформлено. Матеріали повністю відповідають програмі ЗНО. Раджу кожному!
Мінімум научності, написано зрозумілою мовою, підкреслено найважливішу інформацію, тести на найвищому рівні!!!
Результат ЗНО: 188

Вадим Гончаров

Чудові конспекти, дуже допомогли при підготовці. Лише необхідна інформація, дуже зрозуміло викладена. Наявність карт,пам’яток мистецтва. Велика база тестів.
Результат ЗНО: 187

Олександра Суслова

Велике спасибі за ідею з мемрайз: без неї я ніяк не могла запам’ятати пам’ятки! Також з Вашими конспектами цілком реально підготуватися буквально за місяць до тестування! Лаконісність, чіткість, додаткове виділення та розподіл інформації на ту, що треба запам’ятати/ знати. Дякую!
Результат ЗНО: 186

Ангеліна Спільник

Дуже круті конспекти. Все стисло, коротко та інформативно. В самих тестах ЗНО мені траплялися питання, відповіді на які були в конспекті. Сподобалось те, що інформація подана тезами, а найголовніше виділено іншим кольором.
Результат ЗНО: 185

Христина Сидор

Я нашла этот проект за 2 месяца до ЗНО и он однозначно помог мне достигнуть высоких результатов. Все кратко и по делу. Нет ни одной размусоленной темы, все именно то, что будет в ЗНО.
Результат ЗНО: 184
Діана Павловська

Тести, memrize ,експрес курси я буду рекомендувати своїм друзям, вони гарно оформлені та пізнавальні, на тестах відразу показує чи вірна відповідь, що дуже класно,у конспектах завжди було зручно нагадувати забуту інформацію, адже вони чіткі та зрозумілі ,завдяки експрес курсу я повторила всю історію за малий проміжок часу.Я дякую вам за ваші старання докладені до цих продуктів, ви дійсно допомагаєте у вивченні історії і шукаєте різні способи аби кожен зрозумів тему чи запам’ятав дату.Ще раз величезне дякую, я ніколи не пожалію ,що вчилася саме по ваших продуктах)
Найбільше мені сподобалось це те, що завдяки memrise та тестах я могла запам’ятати дати, ілюстрації ,події, які довго не лізли в голову
Результат ЗНО: 175

Наталія Яцевська

Безкоштовні уроки

О курсе

Інструкції

Тренажери

Історичні карти

Конспекти та тести